BLOG OPĚT V PROVOZU
CHCETE OVLIVNIT, CO SE TU OBJEVÍ? VYJÁDŘETE SE ZDE

Červenec 2009

Tak a je to tady...

29. července 2009 v 20:14 | Já |  moje péčkování
To, co nikdo nečekal. Ani já sama ne. Už jsem to pomalu vzdala, myslela jsem, že se to nikdy nepodaří, ale...Dopsala jsem dvaadvacátou kapitolu. Konečně. Víc jak po roce jsem ji konečně dopsala. Ještě předevčírem jsem si myslela, že ji snad nikdy nedopíšu, ale včera jsem zasedla a psala a psala a psala. A dopsala. Jsem šťastná. Opravdu šťastná. Mám chuť řvát "Hurááá" a přihlouple se usmívat. Je dlouhá. Je strašně dlouhá. Ve své celkové rozloze má přibližně 17 ručně psaných stránek, v pc je to zatím pět, ale ještě není celá přepsaná. Tak nějak nevím. Mám ji sem vkládat? Nebo snad už raději ani ne? Poraďte..

O králi, princezně a lásce

13. července 2009 v 13:18 | Já |  trable s drabble
Tak mě napadlo, že už je možná na čase zase něco přidat. A jelikož zrovna náhodou mám co, tak tak učiním. Je to další drabble. Psané asi před měsícem a dost divné. Ovšem zase úplně jiné, než všechna má předchozí drabble. Jak z názvu nejspíš tušíte, jde o drabble - pohádku. Jelikož jsem nic podobného zatím nezkoušela, asi to bude působit dost chaoticky. To ovšem neznamená, že bych nechtěla slyšet kritiku. Naopak - jen do mě!!! Málem bych zapomněla uvézt zadaná slova - střecha, lampa, kedlubna, král


O králi, princezně a lásce

Bylo jednou jedno malé království a v něm vládl moudrý a spravedlivý král. Ten král měl dceru. Mladou, krásnou, chytrou...tak akorát na vdávání. Ale protože ona se vdávat nechtěla a on to dobře věděl, vymyslel pro případné nápadníky (a že jich nebylo málo) několik velmi obtížných úkolů. Prvním z nich bylo opravit zničenou střechu hradní vížky, dalším pak vyrobit originální a funkční lampu a konečně třetím z nich bylo přinést princezně zajímavou květinu, kterou dosud neviděla. Žádný z urozených princů tyto úkoly nedokázal splnit. Nakonec se ale našel někdo, kdo byl schopen dané úkoly vyplnit. Nebyl urozený, ani bohatý. Byl to obyčejný kovář. Zato však měl neobyčejně dobré srdce. Princezna se do něj zamilovala a za pár dní byla svatba. A jakou květinou si získal její srdce? Obyčejnou kedlubnou.